داورزنی: فدراسیون ها در مدیریت منابع عملکرد خوبی دارند، حجم اعزام های برون مرزی نسبت به سال 96 پنجاه درصد کم شده است

به گزارش وبلاگ یاسین، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان عملکرد فدراسیون ها در مدیریت منابع را خوب توصیف کرد و گفت: حجم اعزام ها نسبت به سال 96، پنجاه درصد کمتر شده است.

داورزنی: فدراسیون ها در مدیریت منابع عملکرد خوبی دارند، حجم اعزام های برون مرزی نسبت به سال 96 پنجاه درصد کم شده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان موفقیت های اخیر ورزش ایران از جمله قهرمانی مقتدرانه ووشو در عرصه جهانی را که با هشت طلا به ارمغان آمده است، تبریک گفت و کسب سهمیه دوچرخه سوار ایران در بخش جاده برای بازی های المپیک را نیز خوب توصیف کرد و آن را افتخار ارزشمند دانست.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که موفقیت های ورزش ایران در راه المپیک بیشتر شده تا با کاروان پرباری در بازی های المپیک حضور پیدا کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش عملکرد عموم فدراسیون ها در مدیریت منابع را با توجه به شرایط موجود ، خوب توصیف کرد و گفت : از سال 1396، حجم اعزام ها و سفرهای برون مرزی به 50 درصد تقلیل یافته است و این نشان دهنده این واقعیت است که آنها با توجه به درک شرایط موجود از سفرهای غیر ضروری جلوگیری کرده اند.

وی با اعلام حمایت وزارت ورزش از میزبانی رویدادهای بین المللی، امیدواری کرد که در فرصت پیش رو ورزش کشورمان در رشته های مختلف بتواند با کسب سهمیه های المپیکی شرایط خوبی را برای کاروان اعزامی ایران به المپیک رقم برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داورزنی: فدراسیون ها در مدیریت منابع عملکرد خوبی دارند، حجم اعزام های برون مرزی نسبت به سال 96 پنجاه درصد کم شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: فدراسیون ها در مدیریت منابع عملکرد خوبی دارند، حجم اعزام های برون مرزی نسبت به سال 96 پنجاه درصد کم شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید