رانیری: دوست داشتم مرا روباه پیر مکار صدا بزنند!

به گزارش وبلاگ یاسین، سرمربی تیم فوتبال سامپدوریا پس از تساوی خارج از خانه شاگردانش مقابل تیمی که قبلاً هدایتش را برعهده داشت، اظهارنظر جالبی انجام داد.

رانیری: دوست داشتم مرا روباه پیر مکار صدا بزنند!

به گزارش خبرنگاران، کلودیو رانیری سرمربی جدید تیم فوتبال سامپدوریا اولین بازی اش در این تیم را شب گذشته (یکشنبه) در شصت و هشتمین سالروز تولدش آن هم مقابل تیم شهر زادگاهش که علاقه خاصی به آن دارد، یعنی رم تجربه کرد که این بازی با تساوی بدون گل سرانجام یافت.

رانیری برای این بازی با قرار دادن آندرهآ برتولاچی در ترکیب سامپدوریا، خیلی ها را غافلگیر کرد. او درباره این تصمیمش گفت: جوان که بودم دوست داشتم مرا روباه پیر مکار صدا بزنند اما الان احساس می کنم که کم کم باید نگران این وضعیت باشم. می دانم که احتمالاً شما فکر می کنید که من دارم خرفت می شوم که این حرف ها را می زنم! من به برتولاچی گفتم تا زمانی که می تواند بازی کند و بعد از او آلبین اکدال را به میدان فرستادم که به خاطر حضور در اردوی تیم ملی کشورش خیلی خسته بود. من از عملکرد خط میانی تیمم راضی ام چون تجربه را با نیروی جوانی ترکیب کرد. از برتولاچی خواسته بودم که جلوتر و نزدیک تر به کوالیارلا بازی کند.

اوزه بیو دی فرانچسکو سرمربی سابق سامپدوریا که پیش از رانیری راهنمایی این تیم را برعهده داشت، در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که بلاتکلیفی در وضعیت مالکیت باشگاه یکی از دلایل نتایج ضعیفی است که تیم قعرنشین جدول سری A در این فصل کسب نموده است.

رانیری اما از زاویه دیگری به این موضوع نگاه کرد. او ادامه داد: من در دوران مربیگری ام چیزهای متفاوتی را تجربه نموده ام اما مهمترین چیز اتفاقی است که در زمین بازی رخ می دهد. من و بازیکنان نباید ذهن مان را درگیر چیزهایی کنیم که خارج از زمین بازی رخ می دهد. طرفداران با روحیه ای مثبت به ما انگیزه و انرژی دادند. بازیکنان ما در تمرینات خوب کار کردند در حالی که در وضعیت فعلی ذهن آنها می توانست درگیر خیلی چیزها باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رانیری: دوست داشتم مرا روباه پیر مکار صدا بزنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانیری: دوست داشتم مرا روباه پیر مکار صدا بزنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید