پیولی: با شایستگی به مرحله بعد صعود کردیم

به گزارش وبلاگ یاسین، سرمربی اینتر صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا را حق شاگردانش دانست.

پیولی: با شایستگی به مرحله بعد صعود کردیم

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (سه شنبه) میهمانش بولونیا را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و به این ترتیب به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کرد.

نراتزوری در شرایطی جواز صعود به جمع 8 تیم برتر کوپا ایتالیا صعود کرد که تا دقیقه 43 با نتیجه 2 بر صفر از میهمانش جلو بود اما بولونیا توانست گل های خورده را جبران کند و بازی را به وقت های اضافی بکشاند؛ جایی که گل دقیقه 98 آنتونیو کاندروا، صعود اینتر را به مرحله بعد قطعی کرد.

استفانو پیولی، سرمربی اینتر در سرانجام بازی به خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود که در آن کلی موقعیت داشتیم. بازی تحت کنترل ما بود اما این بازی مدرک خوبی برای اثبات این موضوع بود که یک لحظه غفلت مساوی است با برگشتن حریف به بازی. به بولونیا هم باید تبریک گفت، همین طور به تیمم که می خواست از این مرحله صعود کند. بازی پایاپای بود اما در نهایت ما با شایستگی صعود کردیم.

یکی از اتفاقات مهمی که در بازی شب گذشته رخ داد، حضور گابیگول در ترکیب اصلی نراتزوی بود، بازیکنی که از بدو پیوستن اش به اینتر در بازار جابجایی تابستان 2016 حتی یک بار هم از ابتدا به میدان نرفته بود، البته او در دقیقه 71 تعویض شد. با این حال پیولی از عملکرد او ابراز رضایت کرد.

سرمربی نراتزوری بیان کرد: او به تمرینات روزمره اش واقعاً رشد نموده و پخته شده است. گابیگول بازی خوبی انجام داد اما او می داند که می تواند از این هم بهتر بازی کند.

منبع: تسنیم

به "پیولی: با شایستگی به مرحله بعد صعود کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیولی: با شایستگی به مرحله بعد صعود کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید