تغییر وزن نخواهم داد، مدعیان قهرمانی لیگ تکواندو معین هستند

به گزارش وبلاگ یاسین، سعید رجبی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: بعد از آسیب دیدگی که در بازیهای آسیایی داشتم با صلاحدید کادر فنی تیم ملی به اردو دعوت شده و رقابتهای گرندپری ژاپن، اولین تورنمنتی بود که شرکت کردم و آمادگی بالایی نداشتم، ولی برای رقابتهای صوفیه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و با آمادگی بالا به میدان خواهیم رفت.

تغییر وزن نخواهم داد، مدعیان قهرمانی لیگ تکواندو معین هستند

وی اضافه نمود: تمرینات تیم ملی به خوبی و با جدیت تمام زیر نظر کادر فنی پیگیری می گردد و مشکل خاصی نیست. مسابقات پیش رو، گرندپری بلغارستان است که همانند تورنمنت هایی از این دست با حضور همه قهرمانان دنیا و المپیک و مدعیان کسب سهمیه در بالاترین سطح فنی برگزار می گردد. تورنمنت سختی است که کوشش داریم با آمادگی بالا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

این عضو تیم ملی به مسابقات گرندپری ژاپن هم اشاره نمود و اضافه نمود: تنها با یک جلسه تمرین در این مسابقات شرکت نموده و اولین مبارزه نیز نایب قهرمان 2019 دنیا را شکست داده و در دومین مبارزه با حریف کره ای که رنکینگ دوم المپیک است، 5 بر صفر پیش بودم که در ثانیه های سرانجامی به لحاظ بدنی به مشکل برخوردم و مبارزه را واگذار کردم. من با یک هفته تمرین به مسابقات اعزام شده بودم. اما برای بلغارستان تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و به امید خدا با این آمادگی بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

ملی پوش تیم شهرداری ورامین در خصوص لیگ برتر هم گفت: این مسابقات در شروع راه است و نمی توان در خصوص آینده آن زیاد اظهار نظر دقیقی داشت، ولی در کل با توجه به مسابقاتی که در هفته نخست شاهد بودیم می توان گفت که رقابت اصلی بین همان تیم هایی است که سالهای قبل نیز برای کسب عنوان قهرمانی در کورس مدعیان قرار داشتند.

رجبی در سرانجام گفت: با صلاحدید کادر فنی تیم ملی و هماهنگی با مربیان تیم ملی در هفته نخست در ترکیب تیم خود حضور نداشتیم. چرا که احتمال آسیب دیدگی وجود داشت و ان شاالله از هفته دوم به بعد در صورتی که مربیان شهرداری صلاح بدانند در ترکیب تیم قرار گرفته و در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تغییر وزن نخواهم داد، مدعیان قهرمانی لیگ تکواندو معین هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر وزن نخواهم داد، مدعیان قهرمانی لیگ تکواندو معین هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید