آنالیز ابعاد مختلف اهدای تخمک و جنین در برنامه سرانجام ناباروری

به گزارش وبلاگ یاسین، مجله علمی و تخصصی انتها ناباروی شنبه 13 مهرماه به آنالیز ابعاد مختلف اهدای تخمک و جنین می پردازد.

آنالیز ابعاد مختلف اهدای تخمک و جنین در برنامه سرانجام ناباروری

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، اهدای تخمک و جنین یکی از روش های نوین یاری باروری و از دستاورد های حوزۀ علوم و فناوری های تولیدمثلی است. برنامۀ این هفتۀ مجلۀ علمی انتها ناباروری، به معرفی و آنالیز این روش درمان ناباروری اختصاص دارد و دکتر فرهاد یغمایی، مدیر کلینیک درمان های جایگزین مرکز درمان ناباروری ابن سینا به پرسش های بینندگان دربارۀ موارد و چگونگی استفاده از روش اهدای تخمک و جنین پاسخ داده می گردد.

همچنین، در این قسمت از برنامه آیتمی به مسئلۀ آزواسپرمی و ناباروری مردان که مستلزم استفاده از جنین اهدایی است، اختصاص یافته است و دکتر سعید آراسته، متخصص اورولوژی و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا در این خصوص شرح خواهند داد.

افزون بر این بخش ها، در این قسمت از برنامۀ انتها ناباروری شاهد تبادل نظر با زوج ناباروری خواهیم بود که با استفاده از روش یاری باروری رحم جایگزین توانسته اند صاحب فرزند شوند.

مجلۀ علمی انتها ناباروری، کاری از گروه دانش شبکۀ چهار سیما، به تهیه کنندگی مرجان بیات با مشارکت پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن سینا است که شنبه ها ساعت 19 به روی آنتن می رود. اجرای این برنامه را مینا هاشمی و دکتر محمد کیاسالار برعهده دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آنالیز ابعاد مختلف اهدای تخمک و جنین در برنامه سرانجام ناباروری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز ابعاد مختلف اهدای تخمک و جنین در برنامه سرانجام ناباروری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید